Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Dvoulůžko Salina Basic

Výrobce: AHORN

Kód: 100327

Kategorie: Dvoulůžkové postele

Dostupnost: Vyprodáno

Tvarově plná, moderní a velmi zajímavá manželská postel z LTD materiálu. Možnost nastavování výšky roštu (do 415 mm). Lze dodat atypy. Rozměr 140 - 180 x 200 cm. Řada nočních stolků. Český výrobce.

Popis

Tvarově moderní a vzhledově velmi zajímavé dvoulůžko SALINA Basic máme vystaveno v naší kamenné prodejně, neboť patří k nejčastěji prodávaným manželským postelím a to zejména pro svou cenu v kombinaci s rozměry dvoulůžka a jeho kvalitou. Velkou výhodou této manželské postele je možnost přenastavování výšky uložení roštu do postele a to až do výšky 415 mm od země. Korpus dvoulůžka je vyroben z LTD tloušťky 38 mm. To, co dělá toto dvoulůžko odlišným od jiných dvoulůžek, je jeho čelo, které je vyrobeno z okrasných lišt síly 38 mm a je pro větší stabilitu přišroubováno k rámu postele. Postel se vyrábí v šířce od 140 cm. Díky barevnému provedení je možné manželskou postel snadno sladit s komodami, šatními skříněmi nebo nočními stolky a policemi v naší nabídce.

Příplatkové položky:
Rozměry manželské postele:
  • ložná plocha lůžka: 140 / 160 / 180 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d): 188,50 x 217 cm (pro lůžko 180 x 200 cm)
  • výška uložení roštu: 345 - 415 mm
  • výška bočnice: 50,5 cm
  • síla LTD: 38 mm.

Dodání – v demontovaném stavu v 9 ks krabic. Podrobný návod výrobce přiložen. Dodáváno včetně středové příčky a spojovacího materiálu.

manželské posteli SALINA BASIC lze dokoupit velmi hezké noční stolky a to v řadě provedeních:

Pozn.: CENA postele bez matrace, roštu do postele a lůžkovin.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz