ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno

Showroom v Brně

Pro všechny z Vás, kteří nás navštívíte, máme připravenu v zadní části prodejního skladu velkou prostornou místnost, ve které jsou vystaveny oblíbené typy nejen jednolůžkových postelí, ale převážně manželských postelí a to jak z masivu, laminovaných desek, tak i celočalouněné postele. V postelích máme k osobnímu vyzkoušení připraveny různé typy a tvrdosti pěnových a taštičkových matrací, ale i ty, které patří k čistě přírodním. Škála převážně českých matrací je velmi široká a rozměrově rozmanitá, takže jsem schopni dodat i velmi specifické rozměry. Prioritou je pro nás to, aby se Vám dobře spalo a byli jste s námi nabízenými produkty co nejvíce spokojeni. 

Postele            

K dostání jsou u nás samozřejmě i rozličné typy laťových a lamelových roštů a to včetně motorových roštů. Také nabízíme možnost zakoupení náhradních dílů do postelí (postelová kování, aj.) a na lamelové rošty, kterými jsou: pouzdra, lamely, objímky, aj.. Nevíte-li si s určením daného dílu rady, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Ve střední části budovy jsou umístěny oblíbené typy jídelních židlí a jídelních stolů, ale také skříň FLEXI 2 se zašupovacími dveřmi a komoda ELITE M. Také zde máme vystavenu sklopnou postel, která je oblíbeným typem lůžka do bytů a domů, kde není dostatek prostoru pro klasickou manželskou postel a např. i sedačku. Sklopná postel dokáže spoustu místa ušetřit a hlavně! Pohodlně se na ní vyspíte.

     

V přední části budovy máme vystaveny sedací soupravy, ušáky, křesla, konferenční stolky a to jak z řad českých, tak i slovenských výrobců. K vyzkoušení tak jsou u nás sedačky pro trvalé spaní, občasné spaní nebo jen tak na pohodlné sezení u televize nebo pití a jezení něčeho dobrého.

       

ČALOUNICKÁ výroba v Brně - s 30ti letou tradicí:
Máte doma kousky nábytku, kterých se nechcete z jakýchkoliv důvodů zbavit? Nemusíte, řešení je jednoduché.. a to dojít si k nám na prodejnu a vybrat si ze 6.000 vzorků potahových látek, koženek a kůží a to i od zahraničních dodavatelů a domluvit se na termínu a ceně. Termíny čalounění jsou vždy otázkou domluvy s panem čalouníkem, který se bohužel nikdy nenudí, takže i u nás budete několik týdnů čekat, než se na Vás dostane řada.
 
         
 
Naše prodejní prostory slouží k názorné ukázce výrobků uvedených na našem E-shopu www.klik-nabytek.cz, které byly foceny v denním světle, takže barvy dekorů jsou reálné.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hezký den přeje

Tým klik-nabytek.cz

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz