Jednolůžko Cameron BUK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100182

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově velmi příjemná buková jednolůžková postel s možností nastavování roštu. Možnost příplatkových atypů. Rozměr 90/120x200 cm. EKOlak, moření ZDARMA. Vhodná pro úložné prostory. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
6 590

Popis

Oblíbená a často pořizovaná jednolůžková postel CAMERON příjemného vzhledu je vyrobena z bukového masivu v rozměru 80 x 200 cm. Postel je díky příznivé ceně pořizováno pro děti do dětských pokojů a také jako plnohodnotné lůžko na chaty a chalupy. U tohoto typu jednolůžkové postele je možné přenastavovat výšku umístění postelového roštu, což nám umožňuje zakoupit jakkoliv vysokou matraci a také výšku postele uzpůsobit výšce nebo zdravotním možnostem spícího.

V základní ceně jednolůžkové postele je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření bukového dřeva ZDARMA.

Rozměry jednolůžka:

  • ložná plocha lůžka: 80 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  88 x 205 cm
  • výška uložení roštu: 280 / 310 / 330 / 360 mm
  • výška čela: hlavová část 89 cm / nožní část 43 cm
  • průřez bočnice: 25 x 200 mm
  • průřez nohy: 25 x 155 mm.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení. Pro montáž je výrobcem dodáváno kvalitní postelové kování. Jednotlivé šrouby, které jsou použity k montáži nejsou pohledové, jsou umístěny ve vnitřní části postele.

Pozn.: CENA jednolůžkové postele bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:

Český výrobce.

Poptávkový formulář