ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jednolůžko Edita SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100176

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

VÝPRODEJ - Klasické cenově přijatelné kvalitní jednolůžko ze smrkového masivu. Rozměr: 80 / 90 x 200 cm. Vhodné pro děti, na chaty a chalupy, aj.. Nelze přenastavovat výšku roštu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
3 990

Popis

VÝPRODEJ - Levné, ale přitom kvalitní jednolůžko EDITA klasického nenáročného vzhledu. Díky velmi příznivé ceně je tato postel ze smrkového masivu často pořizovaným typem lůžka a to nejen pro děti, ale také na chaty a chalupy. Jednolůžko se vyrábí ve dvou šířkách 80 a 90 cm. Nevýhodou jednolůžka je nepřenastavitelnost výšky uložení roštu. Plusem této postele je, že ji výrobce nabízí ve více provedeních, takže je možné min. dětské pokoje doplnit o postel s horním spaním nebo patrovou postel. Díky tvaru a svému designu ji můžeme doplnit typově podobnými kousky nábytku z dílny stejného výrobce (dětské skříně, dětské komody nebo různými typy doplňků pro oživení pokoje) a tak dát našim dětem maximum prostoru pro uložení hraček nebo oblečení.

V základní ceně postele je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření smrkového dřeva je za příplatek.

Rozměry jednolůžka:

  • ložná plocha lůžka: 80 / 90 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  89 / 99 x 208 cm
  • výška uložení roštu: 270 mm
  • výška čel: 57 cm
  • zesílené výplně čel: 32 mm
  • průřez bočnice: 25 x 150 cm
  • průřez nohy: 40 x 85 mm.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení.

Pozn.: CENA lůžka bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni. Nebo se za námi stavte v Brně v naší kamenné prodejně.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz