ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jednolůžko Filip Klasik BUK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100183

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbená a často prodávaná kvalitní buková jednolůžková postel bez možnosti přenastavování výšky roštu. Rozměr 90 x 200 cm. EKOlak, moření ZDARMA. Nosnost do 130 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
7 290

Popis

VÝPRODEJ - Jednolůžková postel FILIP Klasik z bukového masivu (buk - cink) patří u nás také k velmi prodávaným typům postelí a to nejen díky kvalitnímu provedení, ale také díky svému velmi příjemnému a nenáročnému vzhledu, který se hodí do jakékoliv doby. U tohoto typu jednolůžkové postele není možné přenastavovat výšku umístění postelového roštu. Rozměrově je dodáváno pouze ve velikosti 90 x 200 cm.

V základní ceně jednolůžkové postele je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření bukového dřeva je ZDARMA.

Rozměry jednolůžka:
  • ložná plocha lůžka: 90 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  98 x 206 cm
  • výška uložení roštu: 270 mm
  • výška čela: hlavová část 74 cm / nožní část 38 cm
  • průřez bočnice: 25 x 150 mm
  • průřez nohy: 25 x 155 mm.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení. Pro montáž jevýrobcem dodáváno kvalitní postelové kování. Jednoltivé šrouby, které jsou použity k montáži nejsou pohledové, jsou umíštěny ve vnitřní části postele.

Pozn.: CENA jednolůžkové postele bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz