Jednolůžko Kartágo SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100179

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Smrková jednolůžková postel z masivu s drásaným povrchem u výplní. Stabilní, nosnost 120 kg. Lze dodat atypy i manželskou postel. Možnost moření. Nastavitelná výška roštu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
5 690

Popis

Designově zajímavé kvalitní jednolůžková postel KARTÁGO se oproti jiným nabízeným postelím odlišuje směrem položení drásaného dřeva v čelech postele. Postel působí díky ostrým  hranám masivnějším dojmem. Materiálově je jednolůžko vyrobeno ze smrkového masivu o nosnosti 120 kg. Spaní na tomto lůžku je velmi příjemné. Výška umístění postelového roštu je přenastavitelná, což nám umožňuje zakoupit jakkoli vysokou matraci a také výšku postele uzpůsobit výšce nebo zdravotním možnostem spícího. Rozměry jsou uvedeny níže v textu. Pro svou oblíbenost je toto lůžko nabízeno také jako manželská postel v základním rozměru 180 x 200 cm + atypy. 

V základní ceně jednolůžkové postele  je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření smrkového dřeva je za příplatek.

Rozměry jednolůžka:

  • ložná plocha lůžka: 90 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  100 x 215 cm
  • výška uložení roštu: 280 / 310 / 330 / 360 mm
  • výška čela: hlavová část 83 cm / nožní část 60 cm
  • průřez bočnice: 25 x 200 mm
  • průřez nohy: 52 x 52 mm.

Možnost atypických rozměrů - za příplatek: prodloužení délky na 210 a 220 cm / NELZE atypy zkracovat nebo zúžovat.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení. Pro montáž je výrobcem dodáváno kvalitní kování. Jednotlivé šrouby, které jsou použity k montáži nejsou pohledové, jsou umístěny ve vnitřní části lůžka.

Pozn.: CENA jednolůžkové postele bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:

Český výrobce.

Poptávkový formulář