ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zvýšené fran. lůžko AMÉLIE s 1 zvýšeným čelem

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101386

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Jednolůžková postel s úložnými prostory z kolekce Českého nábytku. Materiál: lamin.deska tl. 18 a 25 mm zn. Egger/Kronospan. Rozměr (š x v x d): 126/146 x 88 x 205 cm. Cena bez roštu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
11 250

Popis

Zvýšené francouzské lůžko AMÉLIE s jedním zvýšeným čelem a 4-mi úložnými prostory patří mezi velmi praktické a vzhledově příjemné postele. Průřez čela postele zabraňuje hromadění vlhkosti za postelí a kolem ní, takže se hodí i do rohů místností. Postel je vhodná nejen pro děti, ale i pro dospělé, takže jí může doplnit nejen dětský pokoj, ale i ložnici. Pořizována je díky své ceně také na chaty a chalupy, ale i do penzionů a ubytovacích zařízení. Postel je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku.

Materiál jednolůžkové zvýšené postele se zvýšenými čely:
  • laminovaná deska tl. 18 a 25 mm - zn. Egger / Kronospan
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • dodáváno bez průhybu čela - čelo postele je rovné
  • ochranné krytky - plast
  • 4 zásuvky pod postelí.
Rozměry postele:
  • postel (š x v x d): 126 / 146 x 88 x 205 cm - určeno pro matraci š = 120 / 140 cm
  • zvýšená lehací plocha: 52 u laťových roštů / 56 cm u lamelových roštů (počítáno s matrací výšky 16 cm, jinak lze použít jakoukoliv jinou matraci).
Jednolůžkovou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Poznámka - cena postele je uvedena bez roštu do postele a matrací.

DOPORUČENÍ: Pokud bude spát na posteli více jak 1 osoba, je nutné při výběru roštu a matrace i tento fakt zohledit, aby byla nosnost roštu i matrace dostačující. Nosnost roštu = součet váhy osob + váha matrace, tzn., že min. nosnost roštu musí být na 150 kg a více.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz