ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zvýšené fran. lůžko FABIE se 2 úlož. prostory a 1 zvýšeným čelem

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101394

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Prostorná a zvýšená jednolůžková postel s úložnými prostory. Materiál: lamin. deska zn. Egger/Kronospan. Rozměr (š x d x v): 126/146 x 205 x 89 cm. Cena bez roštu. Z kolekce Českého nábytku.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
11 120

Popis

Rozměrově prostorné zvýšené francouzské lůžko FABIE se 2 úložnými prostory je jedním z kousků nábytku z kolekce Českého nábytku, na kterých se pohodlně vyspí 1 až 2 osoby. Lůžko skvěle doplňuje dětské pokoje, ale i ložnice, chaty a chalupy. Svou oblibu získala postel díky své ceně a vzhledu, který se hodí nejen do klasičtějších, ale i modernějších typů interiérů. Díky vysoké kvalitě provedení jsou postele pořizovány také do nájemních bytů, penzionů a apartmánů.

Materiál jednolůžkové postele s úložnými prostory:
  • laminovaná deska tl. 18 a 25 mm (čelo postele síly 25 mm) - zn. Egger / Kronospan
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast.
Rozměry postele:
- varianta 1 (š x d x v): 126 x 205 x 89 cm - určeno pro matraci 120 x 200 cm
- varianta 2 (š x d x v): 146 x 205 x 89 cm - určeno pro matraci 140 x 200 cm
- zvýšená lehací plocha: 52 u laťových roštů / 56 cm u lamelových roštů (počítáno s matrací výšky 16 cm, jinak lze použít jakoukoliv jinou matraci).

Jednolůžkovou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky a od stejného výrobce.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

DOPORUČENÍ: Pokud bude spát na posteli více jak 1 osoba, je nutné při výběru roštu a matrace i tento fakt zohledit, aby byla nosnost roštu i matrace dostačující. Nosnost roštu = součet váhy osob + váha matrace, tzn., že min. nosnost roštu musí být na 150 kg a více.

Poznámka: cena postele je bez roštů do postele a matrací.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz