ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zvýšené franc. lůžko AMÉLIE se 2 zvýšenými čely

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101363

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Jednolůžková postel s úlož. prostory z kolekce Českého nábytku. Materiál: lamin. deska tl. 18 a 25 mm zn. Egger/Kronospan. Rozměr (š x v x d): 126/146 x 88 x 205 cm. Cena bez roštu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
11 250

Popis

Zvýšené francouzské lůžko AMÉLIE se 2 zvýšenými čely a dvěmi úložnými prostory je oblíbeným typem jednolůžkové postele a to i díky tomu, že má ve svých čelech průřezy, které dovolují dýchat i prostoru kolem a pod postelí, takže omezuje hromadění vlhka v rohu místnosti. Několik možností provedení a výběr úložných prostor, nabízí nespočet variant pro Vaši spokojenost. Postel je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé. Jednolůžková postel je pořizováno do dětských pokojů, ale také na chaty a chalupy a do penzionů a ubytovacích zařízení. Postel je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku.

Materiál jednolůžkové zvýšené postele se zvýšenými čely:
  • laminovaná deska tl. 18 a 25 mm - zn. Egger / Kronospan
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • dodáváno bez průhybu čela - čelo postele je rovné
  • ochranné krytky - plast
  • 2 zásuvky pod postelí.
Rozměry zvýšené postele:
- varianta 1 - rozměry postele (š/v/d): 146 x 88 x 205 cm - určeno pro matraci š=140 cm
- varianta 2 - rozměry postele (š/v/d): 126 x 88 x 205 cm - určeno pro matraci š=120 cm
- zvýšená lehací plocha: 52 u laťových roštů / 56 cm u lamelových roštů (počítáno s matrací výšky 16 cm, jinak lze použít jakoukoliv jinou matraci).
 
Provedení postele - UNIVERZÁLNÍ PROVEDENÍ (roh si určíte při montáži):
- levý roh
- pravý roh.
 

Jednolůžkovou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Poznámka - cena postele je uvedena bez roštu do postelematrací.

DOPORUČENÍ: Pokud bude spát na posteli více jak 1 osoba, je nutné při výběru roštu a matrace i tento fakt zohledit, aby byla nosnost roštu i matrace dostačující. Nosnost roštu = součet váhy osob + váha matrace, tzn., že min. nosnost roštu musí být na 150 kg a více.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz