ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dubový jídelní set S11 + Z52

Výrobce: BRADOP

Kód: 100570

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi oblíbený jídelní set z dubového masivu. Rozkládací jídelní stůl (d x š x v): 160 x 90 x 76 cm + rozklad 70 cm. Horní deska tl. 35 mm. Židle - dubový celomasiv s nosností 130 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
37 952

Popis

Výjmečný prostorný jídelní set S11+Z52 vyrobený z dubového masivu, nás nadchne snadností rozkladu a manipulace se stolem. Stůl je oproti jiným typům stolů opatřen na nohách stolu z jejich spodní části kolečky, která velmi výrazně usnadňují již zmiňovaný způsob, rychlost a snadnost rozkladu stolu. Svou velikostí je stůl určen spíše pro prostornější místnosti kuchyňských koutůobývacích pokojů, sálů, kanceláří a jednacích místností, neboť po rozkladu můžeme dosáhnout délky 230 cm. Stůl je pořizován také do prestižních hotelů a restaurací, kde je interiér vybaven dubovým dřevem. Stůl je v setu elegantně doplněn velmi pohodlnými designovými dubovými židlemi Kája Z52 s vyšší nosností 130 kg. Sezení na židli je příjemné a odpočinkové a to i díky tvarované zádové opěrce. Ať jsou chvíle strávené sezením u tohoto jídelního setu příjemné a odpočinkové. Tento set nabízíme také v menším provedení se stolem v délce 140 cm pod názvem S12 + Z52.

Materiál jídelního setu:
Rozměry:
  • jídelního stolu S11:
    • (d x š x v): 160 x 90 x 76 cm + rozklad 70 cm. Horní deska tl. 35 mm
    • rozměry stolu po rozkladu (d x š x v): 230 x 90 x 76 cm.
  • jídelní židle Z52 (v x hs x vs x šs): 94 x 37 x 46 x 43,5 cm. Váha židle: 11 kg/ks.
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Pozn. expedice: Stoly jsou dodávány ve 2 krabicích (rychlá a snadná montáž) / židle jsou již zkompletovány z výroby a pouze se vyndají z přepravní kartonové krabice.

Záruka: 2 roky. 

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz