Jídelní set Ravenna-Bistro

Výrobce: STIMA

Kód: 102218

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbený jídelní set se skleněnou deskou a chromovanými židlemi. Řada barevných provedení čalounění. Stůl (pr. x v): 90 x 76 cm / židle (v x hs x vs x šs): 87 x 42 x 46 x 42 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny židlí - celý set židlí
Odstín stolu
8 016

Popis

Vzhledově velmi jemný jídelní set RAVENNA-BISTRO patří mezi velmi oblíbený jídelní komplet a to i díky skleněné desce jídelního stolu a tvarování zádové opěrky jídelní židle BISTRO. Židle jsou pro pohodlnější posezení doplněny o čalouněné sedáky. Své místo si nachází jídelní set v domácím prostředí kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také na terasách nebo v chatách a chalupách. Díky vysoké výrobní kvalitě je set vhodný také do zátěžových provozů kaváren, restaurací, jídelen a firemních prostor. Velikost jídelního setu není náročná na prostor, takže se set vměstná i do malých prostor. Sezení na židlích je díky jejich tvaru velmi příjemné a pohodlné. Přejeme příjemné chvíle strávené u tohoto setu.

Materiál jídelního setu:
Rozměry:
  • jídelního stolu (pr. x v): 90 x 76 cm
  • výška stolu od země pod desku stolu: 71 cm
  • židle (v x hs x vs x šs): 87 x 42 x 46 x 42 cm, nosnost 120 kg.
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
Termín dodání: 1-4 týdny.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Záruka: 2 roky. 

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz