Jídelní set Twin-K2

Výrobce: STIMA

Kód: 102215

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA 2020 - Elegantní a velmi vkusný jídelní set s celomasivními židlemi. Stůl (d x š x v): 120 x 80 x 77 cm, nohy masiv: 4,5 x 4,5 cm. Židle - bukový masiv / stůl - lamin. deska. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstín desky stolu
Odstíny podnože
Odstíny židlí
10 647

Popis

NOVINKA 2020 - Elegance a vkusnost jsou charakteristické pro tento výjimečný jídelní set Twin-K2. Pro jídelní stůl je typická možnost volby barvy stolové laminované desky a podnože, která je nabízena ve 2 moderních barevných provedeních. Jídelní stůl TWIN je v tomto setu zkombinován s jídelními židlemi K2, které patří opěrkou zad k vyšším typům židlí, takže se na nich skvěle sedí a to jak nižším, tak hlavně vyšším postavám. Jednotlivé barevné kombinace, ze kterých lze vybírat, jsou součástí konfigurátoru v tomto odkazu. Své místo si tento jídelní set najde a nachází nejen v klasičtějších, ale také velmi moderních kuchyňských koutech a obývacích pokojích. Pořizovány jsou tyto sety nejen do kulturních domů, jídelen, kaváren a restaurací, ale také do firemních prostor, penzionů, chat a chalup. Výhodou celomasivních židlí je velmi snadná a rychlá údržba. Informace k rozměrům a použitým materiálům jsou uvedeny níže v textu. Posezení na židlích je díky tvarování sedáku a zaoblené opěrce na záda velmi pohodlné. Pohodové a ničím nerušené posezení přejeme.

Materiál jídelního setu:
Rozměry:
  • jídelního stolu (d x š x v): 120 x 80 x 77 cm
  • židle (v x hs x vs x šs): 93 x 40 x 47 x 44 cm, nosnost 130 kg.
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
Barevné provedení jídelního setu - na obrázku:
  • jídelní stůl: deska DUB KANSAS + podnož BÍLÁ
  • jídelní židle: BÍLÉ moření.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Záruka: 2 roky. 

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz