Jídelní set Twin-Paysane

Výrobce: STIMA

Kód: 102216

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA 2020 - Cenově velmi oblíbený jídelní set s celomasivními židlemi. Stůl (d x š x v): 120 x 80 x 77 cm, nohy masiv: 4,5 x 4,5 cm. Židle - bukový masiv / stůl - lamin. deska. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstín desky stolu
Odstíny podnože
Odstíny židlí
7 349

Popis

NOVINKA 2020 - Cenově a barevně velmi oblíbeným jídelním setem, který je charakteristický možnostmi kombinací barev stolové desky a podnože stoluje, je jídelní set zkombinovaný z jídelního stolu TWIN a celomasivních jídelních židlí Paysane. Jednotlivé barevné kombinace, ze kterých lze vybírat, jsou součástí konfigurátoru v tomto odkazu. Své místo si tento jídelní set najde a nachází nejen v klasičtějších, ale také velmi moderních kuchyňských koutech a obývacích pokojích. Pořizovány jsou tyto sety a to především díky velké nosnosti židlí Paysane do kulturních domů, jídelen, kaváren a restaurací, neboť údržba celomasivních židlí je velmi snadná a rychlá. Informace k rozměrům a použitým materiálům jsou uvedeny níže v textu. Posezení na židlích je díky tvarování sedáku a opěrky velmi pohodlné. Pohodový den přejeme.

Materiál jídelního setu:
Rozměry:
  • jídelního stolu (d x š x v): 120 x 80 x 77 cm
  • židle (v x hs x vs x šs): 87 x 40 x 46 x 44 cm, nosnost 140 kg.
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
Barevné provedení jídelního setu - na obrázku:
  • jídelní stůl: deska BÍLÁ + podnož ŠEDÁ
  • jídelní židle: JILM TOSSINI.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Záruka: 2 roky (stůl) + 3 roky (židle). 

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz