Jídelní set Udine-K2

Výrobce: STIMA

Kód: 102213

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi decentní typ jídelního stolu v řadě rozměrů s elegantními celomasivními židlemi K2. Stůl lamino (d x š x v): 80-180 x 80 x 77 cm, nohy masiv: 7 x 7 cm. Židle - buk. masiv. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny židlí - celý set židlí
Odstín stolu
11 221

Popis

Jídelní set UDINE-K2 patří vzhledově k jemnějším typům jídelních setů, které se hodí do velkých, ale i menších místností, kde není prostor pro robustnost a masivnost provedení nábytku. Pro jídelní stůl je typická možnost volby barvy stolové laminované desky a podnože, která je nabízena ve 2 moderních barevných provedeních. Jídelní stůl UDINE je v tomto setu zkombinován s jídelními židlemi K2, které patří opěrkou zad k vyšším typům židlí, takže se na nich skvěle sedí a to jak nižším, tak hlavně vyšším postavám. Jednotlivé barevné kombinace, ze kterých lze vybírat, jsou součástí konfigurátoru v tomto odkazu. Své místo si tento jídelní set najde a nachází nejen v klasičtějších, ale také velmi moderních kuchyňských koutech a obývacích pokojích. Pořizovány jsou tyto sety nejen do kulturních domů, jídelen, kaváren a restaurací, ale také do firemních prostor, penzionů, chat a chalup. Výhodou celomasivních židlí je velmi snadná a rychlá údržba. Informace k rozměrům a použitým materiálům jsou uvedeny níže v textu. Posezení na židlích je díky tvarování sedáku a zaoblené opěrce na záda velmi pohodlné. Pohodové a ničím nerušené posezení přejeme.

Materiál jídelního setu:
Rozměry:
  • jídelního stolu (d x š x v): 80 / 120 / 140 / 160 / 180 x 80 x 77 cm
    • vnitřní rozměry pro š. 120 cm (d x š x výška od země pod desku stolu): 59 / 99 / 119 / 139 / 159 x 59 x 65 cm
  • židle (v x hs x vs x šs): 93 x 40 x 47 x 44 cm, nosnost 130 kg
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
Barevné provedení jídelního setu - na obrázku:
  • jídelní stůl: deska BUK + podnož Buk v přírodním EKOlaku
  • jídelní židle: buk v přírodním EKOlaku.

Možno navolit barevnou kombinaci dle vašeho vkusu.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Záruka: 2 roky. 

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz