Jídelní set Woddy-Mary dub sukatý

Výrobce: STIMA

Kód: 103197

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA - Jídelní set se stolem v dekoru DUB SUKATÝ a dubovými židlemi. Rozměr stolu (d x š x v): 140 x 80/95 x 76 cm + rozklad 40 cm, židle (v x hs x vs x šs): 91 x 42 x 47 x 43 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny židlí - celý set židlí
Odstín stolu
Látky
23 422

Popis

NOVINKA 2020 - Jídelní set Woddy-Mary dub sukatý je díky robustní konstrukci jídelního stolu velmi okatým tydem jídelního setu, jehož výjimečnost podtrhuje dekor "dubu sukatého". Jídelní židle Mary látka - dub sukatý i kuchyňský stůl Woody dub sukatý patří k výrobcovým novinkám pro rok 2020. Jídelní set je určen nejen pro všechny, kteří mají rádi přírodní vzhled dubového dřeva, ale také světlé odstíny nábytku. Židle jsou velmi příjemné i na dlouhé sezení a to nejen rozměrům, tvaru zádové opěrky, ale také díky čalouněnému sedáku. Jídelní set je pořizován nejen do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také do restaurací, jídelen, firemních prostor, ubytovacích zařízení nebo hotelů. Ostíny přírodního dubového dřeva ladí s řadou interiérů a to jak klasičtějších, tak i s těmi výrazně moderními. Popis rozměrů a použitých materiálů je uveden níže v textu. Přejeme příjemné posezení.

Materiál a provedení jídelního setu Woddy-Mary dub sukatý:
Rozměry:
  • jídelní stůl Woddy dub sukatý (d x š x v): 140 x 80 x 75 cm + rozklad 40 cm
    • vnitřní rozměry (d x š x v): 122 x 63 x 62 cm
  • jídelní židle Mary (v x hs x vs x šs): 91 x 42 x 47 x 43 cm, váha židle 6,5 kg/ks
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 
Termín dodání: 2-4 týdny.

Pozn. expedice: Stoly jsou dodávány ve 2 krabicích (rychlá a snadná montáž) / židle jsou již zkompletovány z výroby a pouze se vyndají z přepravní kartonové krabice.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky. 

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz