Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stůl kulatý S152 - borovice

Výrobce: BRADOP

Kód: 102509

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově menší jídelní stůl z kvalitního borovicového masivu. Nohy - 50 x 50 mm, deska tl. 30 mm. Rozměry (pr. x v): 80 x 76 cm. Bez rozkladu. Hmotnost stolu: 23 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 051

Popis

Rozměrově drobnější a cenově velmi zajímavý jídelní stůl kulatý S152 najde místo všude tam, kde nepotřebujeme velké a široké stoly. Stůl je pro svou praktičnost nabízen bez rozkladu. Svým provedením stůl skvěle vyniká nejen v klasicky zařízených interiérech, ale i těch více moderních, ve kterých oceníme precizní zpracování a vzhled přírodního borovicového masivu, ze kterého je stůl vyroben. Pořizován je do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také na chaty a chalupy, popř. do ubytovacích a rekreačních zařízeních. Přejeme příjemné stolování.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • borovicový masiv
  • horní deska: tl. 30 mm
  • povrchová úprava - vodní lak.
Rozměry jídelního stolu :
  • rozměry (pr. x v): 80 x 76 cm
  • tloušťka noh: 50 × 50 mm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a ověřit si vysokou kvalitu provedení jídelních stolů a jídelních židlí různých provedení.

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 23 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz