ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní stůl MODERNO

Výrobce: STIMA

Kód: 102049

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velikostí obdélníkových nohou charakteristický jídelní stůl z laminované desky zn. Egger. Rozměr (d x š x v): 120 x 80 x 77 cm / (d x š x v): 130/150 x 90 x 77 cm. Záruka: 3 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
8 907

Popis

Obdélníkovým průřezem nohou a jejich napojením k desce stolu charakteristický jídelní stůl MODERNO patří k velmi oblíbeným typům jídelních stolů. Díky svému designu a méně robustnímu vzhledu se hodí do řady interiérů a to jak více či méně moderních. Materiálově je stůl včetně podnože vyroben z kvalitní laminované desky zn. Egger. Menší nevýhodou stolu je, že jej nelze rozměrově jakkoliv upravit. Jídelní stůl je pořizován nejen do kuchyňských koutůobývacích pokojů, ale i firemních, restauračních a hotelových prostor. Barevné provedení laminovaných desek je uvedeno v konfigurátoru. Přejeme příjemné posezení.

Materiál a provedení jídelního stolu:
  • laminovaná deska tl. 25 mm
  • nohy z laminované desky
  • hrany ABS.
Rozměry jídelního stolu:
  • varianta 1 (d x š x v): 120 x 80 x 77 cm
  • varianta 2 (d x š x v): 130 / 150 x 90 x 77 cm
  • nohy: 12 x 6 cm.

Pozn.: Stoly jsou baleny do 2 ks kartónových krabic.

Dekory laminovaných desek jídelních stolů a moření dřeva k jídelním židlím máme k dispozici v našem prodejním skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

 

Pozn.: Požadavek na atypické rozměry uveďte, prosím, hned do objednávky, aby mohla být co nejdříve zpracována cenová nabídka.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz