Jídelní stůl OLEG S121 80x80 cm

Výrobce: BRADOP

Kód: 102297

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Stabilní a pevný jídelní stůl s deskou tl. 38 mm a nohama z buk. masivu. Materiál: lamin. deska, voština, ABS hrany v dřevodezénu. Rozměry (d x š x v): 80 x 80 x 78 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 449

Popis

Čtvercový jídelní stůl OLEG S121 - 80 x 80 cm je nabízen kromě obdélníkových variant (3 délky stolu) jako jídelní stůl OLEG také v rozměru, který se vpasuje i do malých místností, kde není možné umístit velké stoly, popř. velké stoly nepotřebujeme. Materiálově je stůl vyroben z kvalitní laminované desky tl.38 mm a voštiny. Aby se stůl hodil do tmavších i světlejších interiérů je nabízen v 7mi odstínech, které si můžeme vybrat v konfigurátoru v tomto odkazu. Nohy stolu jsou vyrobeny z bukového masivu, který se moří do odstínu dle vybrané barvy lamina. Stůl je pořizován do kuchyňských koutů, obývacích pokojů, ale také do restaurací, kaváren, hotelů a nebo jídelen. Pohodové chvíle strávené u tohoto stolu.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • laminovaná deska - horní deska tl. 38 mm
  • voština
  • ABS hrany v dřevodezénu
  • nohy - bukový masiv.
Rozměry jídelního stolu (d x š x v): 80 x 80 x 78 cm
- rozteč mezi nohama stolu: 54 x 54 cm
- nohy - rozměr: 7,5×7,5 cm / 6,6×6,6 cm.
 

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 33 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz