ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní stůl RAVENNA deska lamino

Výrobce: STIMA

Kód: 101619

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Oblíbený jídelní stůl s nadčasovým designem o průměru desky 90 cm. Materiál: laminovaná deska tl. 25 mm, pochromovaná podnož. Bez rozkladu. Rozměry (pr. x v): 90 x 76 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
4 653

Popis

Dalším typem kulatého stolu s pochromovanou podnoží je jídelní stůl RAVENNA, jehož horní deska je vyrobena z laminované desky tl. 25 mm. Stůl je díky svému tvaru a použitým materiálům velmi často doplňován židlemi s kovovými nebo pochromovanými nohami. Nejen díky své velikosti, příznivé ceně, ale především díky široké škále barev lamina je stůl pořizován do kuchyňských koutůobývacích pokojů, ale také do kaváren, jídelen nebo restaurací. Stylově se stůl hodí do klasických, ale i velmi moderních interiérů, do kterých skvěle zapadají i typově podobné kovové židle z naší nabídky, kterými jsou: jídelní židle EVAjídelní židle chromovaná PAVLA Z84jídelní židle BISTRO, aj.. Přejeme příjemné posezení a dobrou chuť.

Materiál a provedení jídelního stolu:
  • laminovaná deska tl. 25 mm 
  • chromová podnož
  • NElze zakázkově změnit rozměry stolu.
Rozměry jídelního stolu (pr. x v): 90 x 76 cm
    - výška stolu od země pod desku stolu: 71 cm.

Balení stolu při přepravě - kartónová krabice.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat, rádi Vás u nás přivítáme.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz