ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní stůl RAVENNA

Výrobce: STIMA

Kód: 101618

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Skladem

Moderní typ jídelního stolu s nadčasovým designem. Materiál: skleněná deska tl. 8 mm, pochromovaná podnož. Bez rozkladu. Rozměry (pr. x v): 90 x 76 cm. Záruka: 2 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
2 106

Popis

Výprodej - Výrazným typem jídelního stolu je kulatý jídelní stůl RAVENNA, který je oproti řadě jiných námi nabízených jídelních stolů vyráběn v kombinaci sklo a pochromovaná kovová podnož. Stůl je tak převážně doplňován židlemi s kovovými / pochromovanými nohami, ale zda zvolíme jinou kombinaci, je pouze a jen v našich rukách. Stůl v tomto provedení není nabízen s rozkladem, takže je vhodný spíše pro méně početné rodiny. Pořizován je díky své ceně nejen do kuchyňských koutů obývacích pokojů, ale také do kaváren, barů, jídelen a restaurací. Stůl je možné doplnit typově podobnými kovovými židlemi z naší nabídky, který jsou např.: jídelní židle chromovaná PAVLA Z84, jídelní židle BISTRO, aj.. Přejeme příjemné posezení a dobrou chuť.

Materiál a provedení jídelního stolu:
  • skleněná deska tl. 8 mm 
  • chromová podnož.
Rozměry jídelního stolu (pr. x v): 90 x 76 cm
    - výška stolu od země pod desku stolu: 71 cm.

Balení stolu při přepravě - kartónová krabice.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat, rádi Vás u nás přivítáme.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz