ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní stůl rozkladací DUB S09

Výrobce: BRADOP

Kód: 102104

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Tvarem a možnostmi rozkladu velmi oblíbený a vysoce kvalitní dubový jídelní stůl. Rozměry (d x š x v): 160-240 x 90 x 75 cm. Povrch - přírodní lak/olej. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
25 184

Popis

Jednou z velmi zajímavých posledních let je i jídelní stůl rozkladací DUB S09, který je charakteristický nejen svým precizním opracováním, tvarem a uchycením nohou, ale především svým provedením rozkladu. Díky způsobu snadného rozkladu můžeme stůl pohodlně zvětšit z délky 160 cm na 200 cm nebo až na 240 cm, takže pohostíme i větší skupinu strávníků, aniž by nám to způsobovalo jakkoliv velké problémy. Svou velikostí je stůl určen spíše pro prostornější místnosti kuchyňských koutůobývacích pokojů, sálů, kanceláří a jednacích místností. Stůl je pořizován také do prestižních hotelů a restaurací. Stůl lze elegantně doplnit designovými dubovými jídelními židlemi a křesílky. Přejeme příjemné chvíle při sezení u tohoto stolu.

Materiál a provedení jídelního stolu rozkladacího DUB S09:
  • deska s rozkladem - dubový masiv tl. 20 mm
  • nohy stolu - dubový masiv
  • rozkládací části desky jsou uloženy pod stolovou deskou
  • povrchová úprava: přírodní lak / přírodní olej.
Rozměry jídelního stolu
- vnější rozměr (d x š x v): 160 x 90 x 75 cm
- rozměry stolu po rozkladu (d x š x v): 200 / 240 x 90 x 75 cm.
 
Dubový stůl je možné doplnit těmito dubovými židlemi:

Balení při expedici: 2 ks kartonových krabic.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat, rádi zboží představíme a ukážeme jednotlivé varianty a možnosti moření.

Hmotnost stolu: 43 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz