Jídelní stůl rozkládací DUB S10

Výrobce: BRADOP

Kód: 102106

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA 2020 - Precizním opracováním typický dubový jídelní stůl s dvojím rozkladem horní desky. Rozměry (d x š x v): 140 x 90 x 75 cm + rozklad 2x 40 cm. Horní deska tl. 20 mm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
22 972

Popis

NOVINKA 2020 - Jídelní stůl rozkladací DUB S10 je charakteristický způsobem a možností rozkladu horní desky stolu, který můžeme velmi snadno zvětšit na délku o 40 cm nebo 80 cm, takže jednoduše a pohodlně pohostíme i větší skupiny hostů. Svou velikostí je stůl určen spíše pro prostornější místnosti kuchyňských koutůobývacích pokojů, sálů, kanceláří a jednacích místností, neboť po rozkladu můžeme dosáhnout délky až 220 cm. Stůl je pořizován také do prestižních hotelů a restaurací, kde je interiér vybaven dubovým dřevem. Stůl lze elegantně doplnit designovými dubovými jídelními židlemi a křesílky, které je možné barevně sladit do dokonalosti. Ať jsou chvíle strávené sezením u tohoto stolu příjemné a odpočinkové.

Materiál a provedení jídelního stolu rozkladacího DUB S11:
  • deska s rozkladem - dubový masiv tl. 20 mm
  • nohy stolu - dubový masiv
  • rozkládací části desky jsou uloženy pod stolovou deskou
  • povrchová úprava: přírodní lak / přírodní olej.
Rozměry jídelního stolu
- vnější rozměr (d x š x v): 140 x 90 x 75 cm + rozklad 2x 40 cm
- rozměry stolu po rozkladu (d x š x v): 180 / 220 x 90 x 75 cm.
 
Dubový stůl je možné doplnit těmito dubovými židlemi:

Balení při expedici: 2 ks kartonových krabic.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat, rádi zboží představíme a ukážeme jednotlivé varianty a možnosti moření.

Dodání stolu: 4-6 týdnů.

Hmotnost stolu: 43 kg. Nosnost stolu: 50 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz