Jídelní stůl S125

Výrobce: BRADOP

Kód: 102161

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Vzhledově velmi výrazný jídelní stůl z laminované desky a voštiny. Rozměr (d x š x v): 140 x 80 x 75 cm, nohy stolu: 12 x 14 cm. Horní deska tl. 50 mm. Hmotnost: 47 kg. Český výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 003

Popis

Jídelní stůl S125 patří mezi velmi elegantní typy kuchyňských stolů, které jsou díky síle použitého materiálu rozměrově výraznější. Materiálově je stůl vyroben v kombinaci voštiny (deska) a laminované desky (nohy a luby). Vzhledem k velikosti stolu není stůl vhodný do menších místností, pořizován je tak nejčastěji do prostornějších kuchyňských koutů, obývacích pokojů nebo do restaurací, jídelen a firemních prostor. Pokud by nám jakýkoliv rozměr stolu nevyhovoval, můžeme si v objednávce zažádat o zakázkovou výrobu, čímž se prodlouží termín dodání, ale zase na oplátku získáme stůl přesně podle našich přání a potřeb. Cenu atypického provedení jídelního stolu zasíláme ihned po nacenění ve výrobě. Přejeme příjemné stolování.

Materiál jídelního stolu S125:
  • horní deska - voština tl. 50 mm
  • nohy a luby - laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany
  • zakázková změna rozměrů - za příplatek.
Rozměry jídelního stolu:
  • jídelní stůl (d x š x v): 140 x 80 x 75 cm
  • nohy: 12 x 14 cm.

Dodání zboží: v rozloženém stavu (snadné a rychlé složení dle návodu výrobce). Stůl je balen do pevných kartonových krabic.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Hmotnost stolu: 47 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz