Jídelní stůl S153 - borovice

Výrobce: BRADOP

Kód: 102507

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Vzhledově velmi jemný jídelní stůl z kvalitního borovicového masivu. Nohy - 50 x 50 mm, deska tl. 28 mm. Rozměry (š x v x h): 120 x 76 x 70 cm. Bez rozkladu. Hmotnost stolu: 23 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 130

Popis

Jídelní stůl S153 je jedním z borovicových typů jídelních stolů, které oceníme nejen kvůli jejich příznivé ceně, ale také z hlediska přírodního vzhledu a vůni dřeva. Svým provedením stůl skvěle vyniká nejen v klasicky zařízených interiérech, ale i těch více moderních, do kterých se nám přírodní barva dřeva hodí. Stůl je pořizován do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také na chaty a chalupy, popř. do ubytovacích a rekreačních zařízeních.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • borovicový masiv
  • horní deska: tl. 28 mm
  • povrchová úprava - vodní lak.
Rozměry jídelního stolu :
  • rozměry (š x v x h): 120 x 76 x 70 cm
  • tloušťka noh: 50 × 50 mm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a ověřit si vysokou kvalitu provedení jídelních stolů a jídelních židlí různých provedení.

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 23 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz