Jídelní stůl UDINE 140 - dekor dub

Výrobce: STIMA

Kód: 102223

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2020 - Elegantní jídelní stůl bez rozkladu. Materiál: lamin. deska, nohy - masiv 7 x 7 cm. Vhodný i do restaurací, kaváren. Rozměry (d x š x v): 140 x 80 x 77 cm. Záruka 3 roky. Český dodavat.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
3 990

Popis

Cenově velmi oblíbený jídelní stůl UDINE je v tomto provedení nabízen pouze v jednom rozměru, bez rozkladu a v jednom jediném dekoru, kterým je specifický dekor DUBU. Jídelní stůl UDINE 140 je stejně jako klasický stůl UDINE vyráběn z laminované desky s hranami ABS. Velkou výhodou stolu je jeho stabilní konstrukce a precizní zpracování, díky kterému je možné stůl pořídit i do restauračních a ubytovacích zařízení. Velmi často nachází stůl své místo v rodinných domech a bytech a to jak v menších, tak i větších místnostech kuchyňských koutů a obývacích pokojů. Příjemné a ničím nerušené stolování přejeme.

Materiál kuchyňského stolu UDINE 140:
  • laminovaná deska tl. 36 mm
  • nohy - bukový masiv (7 x 7 cm)
  • kvalitní ABS hrany.
Rozměry jídelního stolu (d x š x v): 140 x 80 x 77 cm
  • vnitřní rozměry (d x š x výška od země pod desku stolu): 119 x 59 x 65 cm.

Pozn.: Stoly jsou baleny do 2 ks kartónů. Montáž stolu je otázkou cca 10-15 minut (rychlé a snadné složení dle návodu výrobce).

Ke stolu se typově hodí snad jakákoliv židle, níže uvádíme několik příkladů, které často dodáváme našim zákazníkům:
- aj..

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně, přijďte se k nám podívat a osobně se přesvědčit o precizním zpracování a vysoké kvalitě výrobků firmy STIMA.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz