Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stůl UMBERTO s rozkladem S185

Výrobce: BRADOP

Kód: 102419

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozkladem až o 4x 50 cm zvětšený moderní jídelní stůl z MDFdesky. Nohy - bukový masiv, deska tl. 10 cm. Rozměry (d x š x v): 120 x 90 x 76 cm + rozklady. Hmotnost stolu: 43 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
20 699

Popis

Rozměrově variabilní jídelní stůl UMBERTO je oproti jiným jídelním stolům možné rozložit až 4x a to vždy min. o 50 cm, takže velmi rychle získáme velmi prostornou plochu ke stolování, jednání, atd.. Tímto stylem a velikostí rozkladu se jedná o nestandardní typ stolu, který velmi ocení především ti, kteří čas od času vítají větší skupiny hostů. Pro větší stabilitu stolu je stůl doplněn pevnými bukovými nohami, které jsou mořeny do odstínu k vybrané barvě stolové desky. Svým provedením stůl skvěle vyniká nejen v klasicky zařízených interiérech, ale i těch více moderních, ve kterých oceníme precizní zpracování. Díky velikosti stolu je stůl pořizován spíše do prostornějších místností kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také do stravovacích a rekreačních zařízeních. Přejeme příjemné stolování.

Materiál a provedení kuchyňského stolu:
  • MDF deska
  • stolová deska tl. 10 cm
  • nohy - bukový masiv
  • rozklad.
Rozměry jídelního stolu UMBERTO S185 (d x š x v): 120 x 90 x 76 cm + rozklad 4x 50 cm.
 
Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a ověřit si vysokou kvalitu provedení jídelních stolů a jídelních židlí různých provedení.

Ke stolu se typově hodí snad každá jídelní židle, ale příkladem uvádíme některé z designových kousků v naší nabídce:

Dodání v rozloženém stavu.

Hmotnost stolu: 43 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz