Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Polštář MEDIZONE

Výrobce: TEXPOL

Kód: 103275

Kategorie: Klasické

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Unikátní polštář pro alergiky a astmatiky. Prací vak pro náplň polštáře. Povlak ze 100% bavlny prošití včelí plástve, praní na 95°C. Rozměr: (70-90 cm). Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
725

Popis

Komfortním doplňkem přikrývky Medizone je stejnojmenný polštář MEDIZONE. Unikátní polštář s estetickým prošitím do tvaru včelí plástve řadíme do vyvářkové programu praní na 95°C. Vyznačuje se speciálním povrchovým materiálem, 100% bavlnou a vnitřním náplňové materiálem s antimikrobiální úpravou do tvaru kuliček. Polštář MEDIZONE tímto zaručuje 100% hygieničnost, zdravotní nezávadnost, pohodlný a ničím nerušený spánek. Velmi praktickou zajímavostí tohoto výrobku je, že vnitřní náplň polštáře je oddělena od povrchového materiálu vajímatelným pracím vakem na zip, který usnadní manipulaci s výrobkem při praní. K povlečení polštáře i přikrývky je možné zabrouzdat do kvalitního českého ložního povlečení, které máme v naší nabídce. Dobrou noc přejeme.

Materiál polštáře MEDIZONE:
  • 100% Polyester ve tvaru kuliček s antimikrobiální úpravou  + prací vak
Potah polštáře MEDIZONE:
  • 100% bavlna
  • barva bílá
  • pratelnost potahu: Šetrné na 95°C.

Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale ve velké míře o vhodné kombinaci matrace a roštu do postele. Budete-li chtít s čímkoliv a to nejen při výběru jedné z výše uvedených položek poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Záruka: 2 roky.

Slovenký výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz