ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda SIGMA 3

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101248

Kategorie: Komody do ložnice

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Komoda SIGMA 3 se zásuvkami i policemi. Komoda z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě spec. dekorů. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 120 x 36/43 x 86 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
6 260

Popis

Komoda SIGMA 3 se zásuvkami a policemi s dvířky patří k velmi praktickým doplňkům a to nejen do našich ložnic, ale také do obývacích pokojůdětských pokojů nebo pracoven a kanceláří. Komoda SIGMA je dalším typem komody z kolekce kvalitního Českého nábytku, kterou lze doplnit skříněmi nebo postelemi z dílny stejného výrobce. Materiálově je komoda vyrobena z laminované desky a ohraněna ABS hranami v dřevodezénu. Komoda je doplněna o praktické zásuvky s úchytkami. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší. Pro velkou oblibu byla tato komoda rozšířena v jednom ze svých rozměrů, takže máme možnost volby, zda si vybereme komodu hloubky 36 nebo 43 cm.

Materiál komody SIGMA 3:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • pojezdy
  • úchytky.

Rozměry komody (š x h x v): 120 x 36/43 x 86 cm.

ATYPické provedení - ANO - možnost příplatkového zvětšení hloubky skříně na 43 cm.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz