Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Prádelník Delta 2D - Grand SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100122

Kategorie: Komody do ložnice

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Často objednávaný prádelník z kvalitního smrkového masivu s UV lakem. Rozměr: 95 x 84 x 55 cm. V provedení se 3mi zásuvkami. Moření dřeva. Dodání v demontu, nutná montáž. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Moření
10 690

Popis

Pevný a kvalitní smrkový prádelník Delta 2D GRAND z masivu tl. 25 mm se 3mi samostatnými zásuvkami. Zásuvky jsou opatřeny skrytými plnovýsuvy s dotahem. Zadní část prádelníku tvoří sololitová deska. Povrchová úprava bezbarvým UV lakem, který dává dřevu vysokou odolnost, ale také barevnou stálost. V případě jiného barevného provedení naší ložnice, je možné nechat nově kupovaný prádelník namořit. Odstíny moření jsou k výběru v tomto odkazu. Díky odstínům moření dřeva velmi dobře ladí nejen s postelemišatními skříněmi, ale také s policemi, aj. nábytkem, který zaplňuje naše domovy.

Rozměry prádelníku (š x v x h): 95 x 84 x 55 cm.

Pozn.: Moření dřeva - za příplatek.

Dodáváno: V demontu a to včetně spojovacího materiálu. Návod ke snadné montáži je součástí balení.

Kdybyste potřebovali poradit s výběrem konferenčních stolkůkřeselsedaček, aj. kusů nábytku, ozvěte se nám. Rádi poradíme.

Český výrobce.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz