ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prádelník Delta 2D - Praktik BUK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100123

Kategorie: Komody do ložnice

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Bukový prádelník z masivu o rozměrech 95 x 84 x 55 cm se 3 šuplíky a policemi s dvířky. Povrch s odolným UV lakem, možnost moření. Dodáváno v demontu. Moření ZDARMA. Český kvalitní výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Moření
21 490

Popis

Bukový prádelník Delta 2D PRAKTIK z masivu je na svém povrchu opatřen odolným bezbarvým UV lakem. Velkou výhodou této povrchové úpravy je nejen její barevná stálost, ale také možnost moření s širokou volbou barevných odstínů moření. Pevnost a odolnost konstrukce je dána nejen provedením prádelníku, ale také tloušťkou masivu, která činí 25 mm. Díky odstínům moření dřeva velmi dobře ladí nejen s postelemišatními skříněmi, ale také s policemi, aj. nábytkem, který zaplňuje naše domovy.

Rozměry komody (š x v x h): 95 x 84 x 55 cm.

Prádelník je v levé části osazen dvířky a dvěma vnitřními policemi. Druhá část má 3 samostatné zásuvky se skrytými plnovýsuvy s dotahem. Zadní část prádelníku je zakryta sololitovou deskou. Díky své koncepci je prádelník náchylný na usazování prachu pouze v jeho vrchní vrstvě.

Pozn.: Moření povrchu ZDARMA.

Dodáváno: V demontu včetně spojovacího materiálu (složení dle návodu výrobce).

Kdybyste potřebovali poradit s výběrem konferenčních stolkůkřeselsedaček, aj. kusů nábytku, ozvěte se nám. Rádi poradíme.

Český výrobce.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz