ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zásuvková komoda 2P - borovice

Výrobce: KLASA-NÁBYTEK.cz

Kód: 104312

Kategorie: Komody do ložnice

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Objemná zásuvková komoda z borovicového masivu. Povrchové úpravy - přírodní bezbarvý lak / příplatkového moření / bílý vosk. Rozměry (š x v x hl.): 83 x 102 x 46 cm. Záruka 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
8 250

Popis

Objemná zásuvková komoda 2P - borovice z kolekce Classic je ve své horní části doplněna 2 menšími zásuvkami, které oceníme především na menší kousky oblečení nebo věcí. Komoda patří mezi oblíbené typy praktických zásuvkových komod, která jsou vyrobeny z kvalitního borovicového masivu. Pro snadnější sladění komody s různobarevnými interiéry máme možnost nechat si povrch masivu zakázkově namořit do nabízených světlých i tmavších odstínů. Pro vyšší stabilitu a pevnost je horní a spodní deska komody vyrobena z masivu síly 2,5 cm, ostatní masiv na komodě je síly 1,8 cm. Díky svým rozměrům je komoda praktickým doplňkem do řady interiérů. Své místo si nábytek najde nejen v předsíníchdětských pokojíchobývacích pokojíchkuchyních, ale i pracovnách a kancelářích. Výhodou zpracování komody a borovicového masivu je nejen přirozený vzhled, ale také jeho vůně, která potěší všechny z nás, kteří máme rádi přírodu a jsme rádi její součástí. 

Materiál a provedení komody 2P - borovice:
 • borovicový masiv
  • horní a spodní desky tl. 2,5 cm
  • ostatní desky tl. 1,8 cm
 • povrchová úprava: 2 vrstvy přírodního bezbarvého laku
 • 5 ks zásuvek (hl. 42 cm, výška 22 cm)
 • tvar úchytky - klasická kulatá
 • zakázkově - možnost moření masivu:
  • příplatek 20% - odstíny olše / dub / ořech / šedá
  • příplatek 30% - odstín bílý vosk.

Rozměry komody 2P - borovice (š x v x hl.): 83 x 102 x 46 cm.

Na našich stránkách www.klik-nabytek.cz jsou k výběru další kousky z borovicového masivu, které se vzájemně skvěle doplňují. Nevíte-li si s výběrem rady, prosím, ozvěte se nám.

Balení - zboží je dodáváno složeno výrobcem.

Termín dodání - prodloužen o 2 týdny u povrchové úpravy "bílý vosk".

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

 

*Pozn. výrobce: Vyzobrazení odstínů moření masivu se mohou dle nastavení monitoru počítače / telefonu / tabletu mírně lišit.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz