ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Albert K133

Výrobce: BRADOP

Kód: 100868

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Čtvercový, rozměrově oblíbený konferenční stůl s policí z laminovaných desek tl. 18 a 36 mm. Rozměry (š x v x h): 70 x 56 x 70 cm, průřez nohy: 11 x 11 cm. Výběr z řady odstínů lamina. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 257

Popis

Tvarově a svým provedením robustnější, ale přitom velmi elegantní čtvercový konferenční stůl Albert K133 skvěle doplňuje moderní, ale i klasičtější interiéry nejen obývacích pokojů, pracoven a kanceláří, ale díky svému rozměru také předsíní, vstupních hal a hotelových pokojů a penzionů. Konferenční stůl je vyroben z laminované desky dvou tlouštěk, proto je také i velmi stabilní. Nabízen je v řadě barevných provedení, proto je možné jej jednoduše sladit i s již zařízeným a vybaveným interiérem.

 Materiál konferenčního stolu Albert:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska - laminovaná deska tl. 36 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 70 x 56 x 70 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz