Konferenční stůl Aleš K113

Výrobce: BRADOP

Kód: 101049

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Kouřovým sklem dozdobený konferenční stolek s 2ma deskami (dvě samostatné plochy). Laminované desky tl. 36 a 18 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 44 cm. Sklo tl. 4 mm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 910

Popis

Konferenční stůl Aleš K113 patří do skupiny konferenčních stolů, které jsou z větší či menší části ozdobeny různobarevným nebo čirým sklem. V tomto případě se jedná o černé sklo LACOBEL, které je pouze na části vrchní desky stolu. Konferenční stůl je vyroben ze dvou tlouštěk laminovaných desek tak, aby bylo docíleno co možná největší stability. Vzhledem ke své konstrukci jej lze v prostoru místnosti natočit jakkoliv, jak se nám hodí. Vhodný je jak do klasických, tak i velmi moderních interiérů. V nabídce je v několika barevných variantách lamina, proto jej lze velmi snadno sladit se zbylým vybavením obývacího pokojepracovny nebo vstupní haly.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 36 mm - horní deska
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu 1mm
  • sklo Lacobel - černé síly 4 mm.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 44 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz