ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Artur K120

Výrobce: BRADOP

Kód: 101052

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Tvarově velmi zajímavý konferenční stůl s kluzáky pro moderní interiéry. Vyroben z lamina tl. 18 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 64 x 50 cm. Výběr z několika odstínů lamina. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 517

Popis

Konferenční stůl Artur K120 je designovým typem stolu s netypickou konstrukcí, která si nachází své místo v interiérech, které dovolují experimenty a hru s tvarem a barvami. Konferenční stůl s kluzáky je vyroben ze dvou tlouštěk laminovaných desek tak, aby bylo docíleno co možná největší stability a nosnosti. Vzhledem ke své konstrukci jej lze v prostoru místnosti natočit jakkoliv, jak se nám hodí. V nabídce je v několika barevných variantách lamina, proto jej lze velmi snadno sladit se zbylým vybavením obývacího pokojepracovny nebo vstupní haly.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 36 mm - horní deska
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu
  • kluzáky.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 64 x 50 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz