ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Dalibor K123

Výrobce: BRADOP

Kód: 100735

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oválný třípatrový konferenční stůl s kolečky s brzdou. Kvalitní a stabilní. Vyroben z laminované desky + nohy (plastové tubusy) dle barvy stolku. Rozměry (š x v x h): 110 x 35 x 60 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 139

Popis

Stylově výjimečný oválný konferenční stůl DALIBOR patří díky své výšce a velikosti k velmi oblíbeným stolům a to především do moderně řešených interiérů, ať obývacích pokojů, kanceláří nebo vstupních hal a recepcí. Konferenční stolek je vyroben z laminované desky dvou tlouštěk, takže je pevným a stabilním stolkem. Pro snadnou manipulaci s ním je opatřen kolečky s brzdou. Výhodou tohoto stolku je nadstandardní množství odkládacích ploch a také široká škála barevných odstínů.  Přejeme, ať konferenční stolek splní všechny funkce, které od něho očekáváte a lahodí oku nejen rodině, ale i všem hostům nebo obchodním partnerům.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska - laminovaná deska tl. 36 mm
  • nohy - plastové tubusy stříbrné / u provedení wenge v barvě černé
  • hrany ABS 2 mm - dřevodezén
  • kolečka s brzdou.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 110 x 35 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Hmotnost: 20 kg. Nosnost: 20 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz