Konferenční stůl Daniel K130

Výrobce: BRADOP

Kód: 101048

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Výrazně designový a tvarově ojedinělý konferenční stolek. Vyroben z laminované desky tl. 36 a 18 mm. Rozměry (š x h x v): 80 x 80 x 54 cm. ABS hrany. Lamino v řadě odstínů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 345

Popis

Svým vzhledem výjimečný typ konferenčního stolu Daniel K130 je designovým prvkem z dílny českého výrobce. Vyroben je z laminované desky dvou tlouštěk, čímž stůl nabízí velkou stabilitu a nosnost. Vzhledem ke své konstrukci jej lze v prostoru místnosti natočit jakkoliv, jak se nám hodí. Vhodný je jak do klasických, tak i velmi moderních interiérů. V nabídce je v několika barevných variantách lamina, lze jej tak velmi snadno sladit se zbylým vybavením obývacího pokojepracovny nebo vstupní haly.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 36 a 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu 1mm.

Rozměry stolku (š x h x v): 80 x 80 x 54 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz