Konferenční stůl Herbert K143

Výrobce: BRADOP

Kód: 100591

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Elegantní čtvercový konferenční stůl se dvěma zásuvkami (kluzáky). Kvalitní lamino tl. 18 mm. Rozměry (š x h x v): 70 x 70 x 35,7 cm. Výška police 11,8 cm. Stříbrné plastové tubusy. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 699

Popis

Nemáte prostor pro obdélníkové konferenční stoly, ale i přesto byste měli rádi ve svém obývacím pokoji odkladové místo pro svou večerní sklenku vína, šálek dobrého čaje nebo kávy? Možná právě tento čtvercový stůl se dvěma zásuvkami by mohl toto přání a představu splnit. Konferenční stůl Herbert je vyroben z kvalitní laminované desky tl. 18 mm. Horní deska stolu stojí na stříbrných plastových tubusech. Menší nevýhodou tohoto stolku je dostupnost barevných kombinací, neboť stolek je bohužel k dodání pouze v této jedné barvě, čímž se nemusí hodit do každého již existujícího interiéru.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén
  • stříbrné plastové tubusy
  • 2 zásuvky - kluzáky.

Rozměry stolku (š x h x v): 70 x 70 x 35,7 cm. Výška police 11,8 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz