Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Konferenční stůl Ignác K51 

Výrobce: BRADOP

Kód: 100926

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kouřovým sklem doplněný konferenční stolek s výraznýma nohama. Vyrobeno z dýhované MDF desky. Rozměry (š x h x v): 125 x 65 x 57 cm. Sklo tl. 6 mm. Na výběr 7 odstínů barev. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 029

Popis

Tvarově a svým provedením výjimečný typ oválného konferenčního stolu Ignác K51 s kouřovým sklem na vrchní desce je oblíbeným kouskem konferenčního stolu a to nejen do modernějších interiérů. I přes svou velikost nabízí kromě vrchní desky také odkladovou plochu v podobě police. Výhodou stolku je možnost výběru ze 7mi odstínů barev dýhované MDF desky, čímž jej lze velmi snadno sladit se zbylým vybavením obývacího pokoje, pracovny nebo vstupní haly.

Materiál konferenčního stolu:
  • dýhovaná MDF deska
  • kouřové sklo tl. 6 mm.

Rozměry stolku (š x h x v): 125 x 65 x 57 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz