Konferenční stůl Julius K162

Výrobce: BRADOP

Kód: 100596

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Provedením velmi atypický konferenční stůl s prostorem pro 4 taburety. Vyroben z laminované desky tl. 18 mm. Rozměry stolku (š x h x v): 80 x 80 x 55 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 405

Popis

Neokoukaný typ čtvercového konferenčního stolu Julius je z bočních stran vyroben s otvory, do kterých lze zasunout 4 samostatné taburety. Tím nám stolek nabízí možnost mít vždy uklizeno a používat taburety jen, když jsou třeba. Stolek je oblíbený u mladých rodin s dětmi a také v menších bytech nebo chatách, kde je každý kousek místnosti velmi ceněny. Konferenční stolek se nabízí v několika barevných provedeních, takže se hodí do většiny interiérů a to jak klasických, tak i moderních. Stolek je pořizován také do prostorů, kde se shromažďují větší skupinky lidí, takže je místo na sezení vítaným bonusem.  Vhodný je nejen do obývacích pokojů a předsíní, ale také do kanceláří, recepcí nebo vstupních hal.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry stolku (š x h x v): 80 x 80 x 55 cm.

Úložný prostor pro 4 taburety označení A40.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz