Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Konferenční stůl K101

Výrobce: BRADOP

Kód: 100857

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

DOPRODEJ - čtvercový nestandardní konferenční stůl pro širokou škálu interiérů. Originální provedení. Rozměry (š x v x h): 40 x 40 x 40 cm. Pouze jedno barevné provedení - CREME. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
999

Popis

DOPRODEJ - designový čtvercový konferenční stůl K101 nepatří ke zcela běžným typům konferenčních stolů a právě proto je velmi zajímavý, neboť jej nemá každý. Skvěle vynikne v menších i velkých interiérech, ať jsou více či méně moderní. Materiálově je vyroben z laminované desky a voštiny. K dostání je bohužel již pouze v odstínu CREME, což nás může při sladění s interiérem nepříjemně limitovat. Pořizován je nejen do obývacích pokojů, ale také do vstupních hal, hotelů a penzionů, ale také do kanceláří a pracoven.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • voština tl. 50 mm
  • hrany ABS 2 mm - dřevodezén.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 40 x 40 x 40 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz