Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Konferenční stůl Konrad K159

Výrobce: BRADOP

Kód: 100589

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Neokoukaný vzhled konferenčního stolu díky kombinaci tvaru nohou a posazení spodní police. Laminovaná deska tl. 18 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police: 25,7 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 708

Popis

Vzhledově neokoukaný a i po letech užívání oko přitahující konferenční stůl Konrad patří mezi jedny z nejvíce pořizovaných stolů. Oblíbený je především pro tvarové odlišnosti, které dělají ze stolku stolek vyjímečný. Ceněn je vzhledově především díky tvaru nohou a poloze, ve kterém jsou na stolku umístěny. Nohy tak nechávají více vyniknout polici, která je umístěna pod vrchní deskou stolu. Nevýhodou je, že je laminovaný stůl k dostání pouze v jedné jediné barvě, tím se nemusí hodit do každého interiéru obývacího pokoje. Pokud hledáte konferenční stůl ve více barevných odstínech, prosím, projděte si další typy konferenčních stolků na našich stránkách.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police: 25,7 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz