Konferenční stůl LÁDÍK - K112

Výrobce: BRADOP

Kód: 102371

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

POUZE dekor MERANO - Výškově velmi nízký obdélníkový konferenční stůl s kluzáky. Materiál: kvalitní voština, laminovaná deska. Rozměry (š x v x h): 130 x 37,5 x 70 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 186

Popis

Kluzáky doplněný konferenční stůl LÁDÍK patří k velmi nízkým typům konferenčních stolků, který zaujme především svou zajímavou konstrukcí.  Materiálově je stolek vyroben z laminované desky a voštiny. Menší nevýhodou stolku je, že je k dostání pouze v jednom jediném dekoru, kterým je odstín Merano, takže se barevně nemusí hodit do všech interiérů. Rozměrově a vzhledově je vhodná nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také do vstupních hal hotelů nebo firem.

 Materiál a provedení konferenčního stolu:
  • voština, laminovaná deska - dekor MERANO
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kluzáky
  • plastové tubusy.
Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 130 x 37,5 x 70 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Hmotnost stolku: 35,7 kg. Nosnost: 20 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz