ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Leonardo K158

Výrobce: BRADOP

Kód: 100588

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Barevně velmi oblíbený konferenční stůl s jednou policí z lamina tl. 36 a 18 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police 24,8 cm. Pouze toto barevné provedení. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 934

Popis

Barevně velmi zajímavý konferenční stůl Leonardo, který oživí nejen klasický obývací pokoj, ale také moderní interiéry, firemní kanceláře nebo vstupní haly. Je to stůl, který je vyroben z kvalitní laminované desky dvou rozdílných tlouštěk. Vrchní deska stolu je tloušťky 36 mm, zbylé části z lamina slabšího. Určitou nevýhodou tohoto stolku nejsou rozměry, ale barevné provedení, neboť stolek je nabízen pouze ve variantě, která je uvedena na přiložených obrázcích.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska tl. 36 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry konferenčního stolku (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police 24,8 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz