Konferenční stůl Leoš K126

Výrobce: BRADOP

Kód: 101072

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Mléčným sklem dozdobený čtvercový konferenční stůl s plast. tubusy (nohy - 2 odstíny). Vyroben z laminované desky tl. 36 a 18 mm. Rozměry (š x h x v): 70 x 70 x 51,5 cm. Sklo tl. 4 mm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 599

Popis

Tento čtvercový konferenční stůl Leoš K126 se středovou policí patří do skupiny konferenčních stolů, které jsou z větší či menší části ozdobeny na své vrchní desce sklem, to je v tomto případě mléčné barvy. Konferenční stůl s plastovými tubusy je vyroben ze dvou tlouštěk laminovaných desek tak, aby bylo docíleno co možná největší stability stolu. Vzhledem ke své konstrukci jej lze v prostoru místnosti natočit jakkoliv, jak se nám hodí. Vhodný je jak do klasických, tak i velmi moderních interiérů. V nabídce je v několika barevných variantách lamina, proto jej lze velmi snadno sladit se zbylým vybavením obývacího pokojepracovny nebo vstupní haly.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 36 mm - horní deska
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu
  • sklo Lacobel - mléčné síly 4 mm
  • nohy - plastové tubusy:
    • standardně - stříbrná barva
    • lamino barvy wenge - černá barva tubusů.

Rozměry stolku (š x h x v): 70 x 70 x 51,5 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz