ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Marek K167

Výrobce: BRADOP

Kód: 100597

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Velmi atypicky řešený rozkládací konferenční stolek. Obě části stolku lze libovolně posouvat. Zadní část stolku volná a plná. Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 345

Popis

Rozkládací konferenční stůl MAREK je oproti jiným stolkům vyroben ve velmi zajímavém a ne zcela typickém provedení, neboť se skládá ze dvou stolků, které lze do sebe zasunout a mít tak v případě potřeby jeden stolek s pevnými zády. Stolek lze rozdělávat libovolně, např. viz. dle obrázků v příloze. Konferenční stolek je vyroben z laminované desky dvou tlouštěk, které jsou uvedeny níže. Vhodný je nejen do obývacích pokojů a předsíní, ale také do kanceláří, recepcí nebo vstupních hal.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska tl. 36 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz