Konferenční stůl Miloslav K129

Výrobce: BRADOP

Kód: 100854

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Konstrukčně výrazně atypický originální konferenční stůl z laminované desky tl. 18 mm. Rozměry (š x v x h): 115 x 54 x 70 cm. Na výběr řada odstínů lamina. Do moderních interiérů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 500

Popis

Nohami a napojením vrchní desky výrazně odlišný konferenční stůl MILOSLAV K129 nepatří ke standardním konferenčním stolkům. Zaujme především ty, kteří mají rádi nestandardní kousky nábytku a precizní propracování konstrukce s designovými vychytávkami. Pořizován je nejen do obývacích pokojů, kanceláří, ale také do vstupních hal, hotelů, penzionů nebo firem. K jeho výrobě je použita laminovaná deska s ABS hranami.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 115 x 54 x 70 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo jídelní židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz