ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Ondřej K131

Výrobce: BRADOP

Kód: 100936

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Elegantní, tvarově klasičtější konferenční stůl s policí. Kvalitní lamino tl. 18 mm a 36 mm (horní deska). Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 55 cm. Výška police od země: 30,4 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 024

Popis

Tvarem i policí klasičtější, ale stále velmi oblíbený konferenční stůl Ondřej K131 skvěle vynikne v menších, ale i velkých místnostech a to bez ohledu na to, jak moc moderní interiér je. Materiálově je vyroben z laminované desky dvou tlouštěk, takže je stabilním a pevným doplňkem, který nám vydrží tak dlouho, dokud nás bude vzhled konferenčního stolku bavit. K dostání je v několika odstínech lamina, takže jej můžeme snadno doplnit barevně podobnými kusy nábytku. Pořizován je nejen do obývacích pokojů, ale také do vstupních hal, hotelů a penzionů, ale také do kanceláří a pracoven.

 Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska - laminovaná deska tl. 36 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.
Rozměry:
  • konferenčního stolu (š x v x h): 110 x 60 x 55 cm
  • výška police od země: 30,4 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz