Konferenční stůl Orion K53

Výrobce: BRADOP

Kód: 102374

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA - Nadčasový, rozměrově příjemný čtvercový konferenční stůl z kvalitní MDF desky a bukového masivu. Rozměry (š x v x h): 65 x 55 x 65 cm. Široká škála odstínů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 752

Popis

NOVINKA - Rozměrově velmi příjemným typem konferenčního stolu je čtvercový konferenční stůl Orion, který je kromě rozměrů charakteristický designem stolku a to min. v místech odskoku vzpěr noh pod horní deskou. Velikostně a barevně se konferenční stůl hodí do klasických, ale i velmi moderních interiérů obývacích pokojů, kanceláří a pracoven, ale také vstupních hal hotelů nebo firem. K výrobě stolku je použita kvalitní MDF deska a bukový masiv. Ať stolek slouží k velké spokojenosti.

 Materiál a provedení konferenčního stolu:
  • deska stolu - dýhovaná MDF deska
  • nohy - bukový masiv
  • moření - nohy stolu - výběr odstínu je totožný při výběru s odstínem barvy horní desky.
Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 65 x 55 x 65 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Hmotnost stolku: 25,7 kg. Nosnost: 20 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz