Konferenční stůl Paulo K160

Výrobce: BRADOP

Kód: 100593

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Klasický a velmi hezký konferenční stůl s úložným prostorem pod vrchní deskou. Rozměry stolku (š x h x v): 112 x 62 x 55 cm. Lamino tl. 18 mm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 405

Popis

Svým provedením velmi kvalitní a vzhledově hezký konferenční stůl Paulo je vyroben z laminované desky tl. 18 mm. Oproti jiným konferenčním stolkům je možné jeho horní desku odtáhnout, čímž vznikne prostorný úložný prostor, do kterého můžeme ukládat věci, které nechceme nechávat bez dozoru nebo mimo dosah našich očí. Konferenční stolek je vhodný do jakékoliv domácnosti, kde jeho majitelé uvítají klasičtější vzhled a úložný prostor pod hlavní deskou.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén.

Rozměry stolku (š x h x v): 112 x 62 x 55 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz