Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Konferenční stůl René K04

Výrobce: BRADOP

Kód: 100608

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Čtvercový elegantní konferenční stolek s širokými a výraznými nohami. Vyroben z laminované desky tl. 18 mm. Rozměry (š x h x v): 62 x 62 x 54 cm. Ukončení horní desky - lišta z MDF. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 032

Popis

Vzhledově jednoduchý, ale přitom velmi elegantní čtvercový konferenční stůl je často pořizován do menších bytů, na chaty nebo terasy, kde není dostatek prostoru na umístění větších stolků. I přes svou velikost nabízí kromě vrchní desky také odkladovou plochu v podobě police, která je umístěna zhruba v polovině výšky nohou, takže máme k dispozici místo pro odložení novin, knih, aj. pro nás důležitých věcí. Výhodou stolku je možnost výběru ze 6ti odstínů lamina.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén
  • horní deska je ukončena lištou z MDF.

Rozměry stolku (š x h x v): 62 x 62 x 54 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz